VISI MODEĻI

TEHNOLOĢIJA

3008

DZINĒJI

peugeot-3008-PURETECH TEHNOLOOGIA
peugeot-3008-BLUEHDI TEHNOLOOGIA

Mums ir jāizpēta pasaule, bet tā ir arī jāciena, izmantojot ekoloģiski efektīvas tehnoloģijas. Jaunā EMP2 platforma ir apvienota ar augstas veiktspējas PureTech un BlueHDi dzinējiem, kā arī ar EAT8 automātisko pārnesumkārbu, lai padarītu jauno PEUGEOT 3008 par vienu no efektīvākajiem krosoveriem savā klasē.

INOVATĪVA FUNKCIJA

PEUGEOT_3008

Vai Jūsu rokas ir aizņemtas? Pateicoties atjautīgajam brīvroku bagāžas nodalījuma apakšējam vākam, automašīnas bagāžas nodalījums var atvērties un aizvērties pats, lai bez grūtībām varētu veikt iekraušanu. Vienkārši pavirziet kāju zem bufera, lai to aktivizētu… Un padariet savu dzīvi vieglāku.

*Kā izvēles iespēja vai nav pieejams atkarībā no modeļa

NO JAUNA IZGUDROTA MOBILITĀTE

PEUGEOT ir inovatīvu mobilitātes risinājumu pilsētvidē celmlauzis un atkal ir pārsteidzis nozari ar divām jaunām elektropiedziņas ierīcēm: PEUGEOT un “Micro e-Kick” motorollers un PEUGEOT radītais “e-Bike”. Būdami ideāli partneri Jūsu PEUGEOT, tie ir unikāls un ekoloģiski atbildīgs risinājumus, kas darbojas pilnībā Jūsu labā, ļaujot Jums pieveikt pēdējās sava brauciena jūdzes.

Šīs jaunā mobilitātes ierīces atjautīgi ieguļ “DockStation” nodalījumā, tādēļ Jūs varat tās droši noglabāt bagāžas nodalījumā un uzlādēt to akumulatorus, automašīnai atrodoties kustībā.

MICHELIN RIEPAS

peugeot-3008-michelin1

“Michelin” ir radījis plānu riepu “Primacy 3” jaunajam 3008 modelim, kas apvieno liela 19” riteņa estētisko ieguvumu ar ļoti augsta līmeņa enerģijas efektivitāti, kas samazina degvielas patēriņu un izmešu daudzumu no automašīnas.

*Kā izvēles iespēja pieejams modelim ar apdares līmeni “Allure”

APGAISMOJUMS

PEUGEOT 3008 modelim ir eleganti priekšējie lukturi ar melnu un hroma apdari, kas vēl vairāk izceļ jaunā krosovera moderno, kaķisko skatienu. Šie priekšējie lukturi ietver LED dienasgaitas gaismas un slēdzi gaismas klasterī pilno LED gaismu precizitātei. 3D efekta LED nagu formas gaismas automašīnas aizmugurē rada tūlītēju iespaidu. Šīs gaismas ir redzamas gan dienā, gan naktī un piešķir jaunajam PEUGEOT 3008 modelim tā spēcīgo identitāti un iespaidīgo klātbūtni uz ceļa.