VISI MODEĻI

DIZAINS

3008

DIZAINS

SPĒKS UN ELEGANCE

Krosovers PEUGEOT 3008 ar savām smalki līdzsvarotajām proporcijām uzreiz rada harmonijas sajūtu.
Ļaujiet sevi iedvesmot tā spēcīgajai vertikālajai priekšējai daļai un izvēlieties vienu no šādām izvēles iespējām:

  • Radiatora režģis ar hroma šķautnēm, ko ietverpārsteidzošs spēcīgi un spoži halogēna priekšējie lukturi
  • Noslīpētais rūtotais radiatora režģis kopā ar pilno LED priekšējiem lukturiem elegantam, kaķiskam izskatam

PEUGEOT 3008 modeļa spēcīgo izskatu turpina tā horizontālais, rievotais motora pārsegs, bet stila hroma spārnu ieliktņi un nerūsējošā tērauda jumta loka apdare izceļ tā plūstošās un dinamiskās līnijas.

ATŠĶIRĪGS DIZAINS

PEUGEOT 3008 aizstāv unikālu un asu dizainu.
Tā modernizēto formu pastiprina spīdīgi melnais “Black Diamond” jumts. Automašīnas aizmugures daļa turpina šo ikonisko un inovatīvo stilu ar spīdīgi melnu aizmugures paneli, kurā iestrādāts Peugeot raksturīgais nagu dizains, izmantojot LED dienasgaitas gaismas.

ELPU AIZRAUJOŠI SKAISTS SALONA STILS

Atrodoties jaunā krosovera PEUGEOT 3008 salonā, skatienu uzreiz piesaista pārsteidzošais, futūristiskais infopanelis.Iepazīstiet modernāko PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīnes versiju kopā ar tās augsto tehnoloģiju inovācijam. Stūre ir kompaktāka un lielais 8” kapacitatīvais skārienekrāns atgādina planšeti, kas uzstādīta infopaneļa centrā. 12,3” “head-up” digitālais displejs acu augstumā var tikt pilnībā konfigurēts un individuāli pielāgots, un apvieno visu, ko vadītājs varētu vēlēties savā redzeslaukā.

PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīnē ir arī seši eleganti klavieru taustiņu veida tumbleri, kas nodrošina tiešu un pastāvīgu piekļuvi galvenajām vadības funkcijām: radio, klimata kontrole, navigācija, automašīnas parametri, tālrunis un mobilās lietojumprogrammas.

i-COCKPIT® AMPLIFY

Atslābinieties un ļaujiet i-Cockpit® Amplify* sistēmai parūpēties par Jūsu sajūtu vajadzībām un ērtībām. Jūs varat tūlīt pat*** mainīt automašīnas gaisotni atbilstoši savam garastāvoklim un braucienam ar smaržu difuzora pastiprinājuma “Boost” un atpūtas “Relax” režīmiem. Izbaudiet smalku aromātu izlasi**, ko izveidojuši starptautiski pazīstami parfimēri no “Scentys” un Antuāns Liē (Antoine Lie), mainiet*** noskaņas apgaismojuma intensitati, mainiet ekrānu krāsu… dariet to visu, baudot daudzpunktu masāžas sēdekļu* komfortu un skaisto dabīgo gaismu no lielās panorāmas tipa jumta lūkas.

i-Cockpit® Amplify piedāvā pat vēl intensīvāku sajūtu pieredzi apvienojumā ar aprīkojuma paketi “Driver Sport Pack”*.
*Kā izvēles iespēja pieejams tikai modelim ar apdares līmeni “Allure”
** “Cosmic Leather”
***Vēlams, kad automašīna ir pilnībā apstādināta

DRIVER SPORT PACK

(Vadītāja sporta aprīkojuma pakete)Ar i-Cockpit® Amplify Jūs varat izbaudīt pārsteidzošas aprīkojuma paketes “Driver Sport Pack” papildu funkcijas, kas maina šādu iestatījumu konfigurāciju:

  • stingrāks un atsaucīgāks stūres pastiprinātājs,
  • asākas akseleratora pedāļa reakcijas,
  • palielināta dzinēja un pārnesumkārbas atsaucība,
  • uzlabota sportiskā pieredze un pastiprināta dzinēja skaņa (izmantojot digitālo pastiprinātāju, kas uzlabo skaņu vadības kabīnē),
  • dažādu ekrānu displeja krāsa.
peugeot_3008_DRIVER SPORT PACK

UZMANĪBA IK DETAĻĀ

Visi mūsdienu materiāli ir rūpīgi atlasīti, sākot no ādas un citām tekstila detaļām līdz hroma akcentiem…jaunā PEUGEOT 3008 modeļa greznais un modernais salons gādā, lai Jūs ceļotu ar luksusu un stilu.

MODULĀRS IZKĀRTOJUMS

Nolokāmajam vienlaidu sēdeklim ir 2/3-1/3 “Magic Flat” iespēja optimizēt iekraušanu ar līdzenu grīdu, lai Jūs varētu izveidot piemērotu salona telpu. Pārsteidzošajai bīdāmajai līdzenajai grīdai ir divas izvēles iespējas daudzpusējai bagāžas telpai, un Jūs pat varat iekraut ļoti garus priekšmetus, nolokot pasažiera sēdekļa atzveltni uz leju.

DISKI

Jauni riteņi ir pieejami visā klāstā: 17” MIAMI dekoratīvie diski un 17” un 19” krāsoti vai divtoņu dimanta griezuma lietie diski.