VISI MODEĻI

BRAUKŠANAS
PIEREDZE

3008

Krosovers PEUGEOT 3008: parauga cienīga noturība


Ar paaugstinātu vadītāja pozīciju un palielināto klīrensu jaunajam krosoveram PEUGEOT 3008 piemīt precīza un izcila noturība uz ceļa. Kad izbaudīsit šo drošo un vienmērīgo noturību uz ceļa, Jūs vairs nevarēsiet pārstāt braukt!

Krosovers PEUGEOT 3008 GT ir sasniedzis augstāko iespējamo novērtējumu no 5 zvaigznēm 2016. gada Euro NCAP automašīnu drošības veiktspējas novērtējuma programmā.
Kopš 2016. gada Euro NCAP vienam modelim var piešķirt divus novērtējumus:
* Viens novērtējums norāda uz pamata drošības novērtējumu, kas piemērojams automašīnai tikai ar standarta aprīkojumu;
* Otrs novērtējums parāda drošības pakāpi, kādu iespējams sasniegt ar papildu un izvēles drošības aprīkojuma paketi.

UZLABOTA PARK ASSIST SISTĒMA

Uzlabotā Park Assist sistēma izmanto kameras, lai vadītājs var redzēt visas zonas ap automašīnu automašīnas skārienekrānā. Veicot manevru reāllaikā, tiek parādīts skats uz automašīnu no putna lidojuma skatpunkta un tās tuvākā apkārtne. Tas nozīmē, ka vadītājam ir 360° skats un var redzēt jebkuru tuvumā atrodošos šķērsli.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Šī tehnoloģija ir jaunākās paaudzes automātiskās avārijas bremzēšanas sistēma, kas iedarbojas, ja konstatē nenovēršamu sadursmi. Kamera un radars var konstatēt gan kustīgu, gan stāvošu šķērsli. Ja vadītājs neveic bremzēšanu, neveic to pietiekami vai vispār, sistēma iedarbina bremzēšanas sistēmu vadītāja vietā. Tādējādi “Active Brake Safety” palīdz izvairīties no trieciena vai samazināt tā sekas, samazinot trieciena ātrumu.

ADAPTĪVĀ KRUĪZA KONTROLE AR APTURĒŠANAS FUNKCIJU

Izmantojot radara sensoru, sistēma konstatē priekšā braucošo automašīnu un automātiski saglabā drošu, iepriekš iestatītu attālumu, izmantojot bremzes un akseleratoru. Šī funkcija ir pieejama ātruma diapazonā no 30 km stundā līdz 160 km stundā

SAGLABĀT KONTROLI

Krosovers PEUGEOT 3008 ir veikls pilsētā, bet tam arī patīk izpausties iemītās trasēs ar uzlaboto saķeres kontroles sistēmu “Advanced Grip Control”. Ar ciparnīcu viduskonsolē Jūs varat izvēlēties saķeres režīmu, kas vislabāk atbilst segumam, pa kuru Jūs pārvietojaties, neatkarīgi no tā, vai tas ir sniegs, dubļi vai smiltis. Sastopoties ar straujākajām nogāzēm, inovatīvā palīgsistēmas kustības uzsākšanai nogāzē uz leju “Hill Assist Descent Control” funkcija automātiski regulē automašīnas ātrumu atkarībā no nogāzes slīpuma, vadot automašīnu pakāpeniski un vienmērīgi uz leju, neizmantojot akseleratoru vai bremzi.

PASTĀVĪGA SAVIENOJAMĪBA

Ar funkciju “Mirror Screen” Jūs varat izbaudīt visas Jūsu ar Apple CarPlayTM, MirrorLink® un Android Auto* saderīgā viedtālruņa lietojumprogrammas automašīnas skārienekrānā. Tas ir aprīkots arī ar bezvadu viedtālruņa uzlādes ierīci**.

AUGSTĀKĀS KLASES FOCAL® HI-FI SISTĒMA

Brauciet, baudot pilnīgu greznību ērtajos sporta sēdekļos, vienlaikus atskaņojot savu mūziku ar augstākās klases FOCAL Hi-Fi sistēmu. 10 skaļruņu sistēma ar ekskluzīvo FOCAL® tehnoloģiju nodrošina Jums tīru un skaidru akustiku automašīnā. Jaunais krosovers PEUGEOT 3008 ir pats pirmais ražošanā esošais modelis, kuram uzstādītas tehnoloģijas no Francijas akustikas speciālista FOCAL®! Atrodoties PEUGEOT 3008 modelī, izbaudiet Focal® raksturīgās akustikas būtību un garu, kas gūts 35 gadu inovāciju un zināšanu rezultātā augstas uzticamības skaļruņu draiveru un skaļruņu jomā.