VISI MODEĻI

3008 krosoveris

3008

PEUGEOT 3008

Krosovers PEUGEOT 3008: iedvesmots krosovers, kas piedāvā pastiprinātu pieredzi un atjautīgas tehnoloģijas

PEUGEOT 3008 KATALOGS                   PEUGEOT 3008 AKSESUĀRI

3008 allure

PEUGEOT 3008 ALLURE  AT8
Ikmēneša maksājumi aprēķināti, pieņemot, ka automašīnas Peugeot 3008 ALLURE PLUS BlueHDi 130 AT8 īpašā cena 28 500 Eur, operatīvā līzinga periods ir 5 gadi, pirmā iemaksa 10%, atlikusī vērtība 35%, procentu likme 1.99% + 3 mēn. EURIBOR. Komisijas maksa par darījuma noformēšanu ir 1.5% no a/m cenas. Minētajiem piemēriem ir informatīva nozīme, katra klienta situācija tiks izvērtēta individuāli. Jautā savu īpašo piedāvājumu!

IEDVESMOTS STILS

Iemīlieties spēcīgajā jaunā krosovera PEUGEOT 3008 priekšējā daļā ar rūtaino hroma radiatora režģi un pilno LED priekšējiem lukturiem, kas pastiprina eleganto, kaķisko izskatu. Atklājiet automašīnas plūdenās un dinamiskās līnijas, ko vēl vairāk izceļ hroma spārnu ieliktņi. Apveltīts ar unikālu un asu dizainu, jaunais krosovers PEUGEOT 3008 ir vēl pārsteidzošāks ar savu melno “Black Diamond” jumtu un spīdīgi melno aizmugures paneli, kurā iestrādātas LED dienasgaitas gaismas, atgādinot trīs nagu pēdas.

UZLABOTA PIEREDZE

Autovadītājiem vēl nekad nav bijusi tik skaista telpa viņu piedzīvojumiem. Ar savu iespaidīgo jauno PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīni, jaunais krosovers PEUGEOT 3008 Jūs aicina atklāt 100 % digitālu pasauli. 8” kapacitatīvs ekrāns, konfigurējams un pielāgojams “head-up” digitāls displejs acu augstumā, kompakta stūre ar iebūvētiem slēdžiem un elektroniskā automātiskā transmisijas kontroles sistēma ir ideāla kombinācija, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi.

INOVATĪVA TEHNOLOĢIJA

Mums ir jāizpēta pasaule, bet tā ir arī jāciena, izmantojot ekoloģiski efektīvas tehnoloģijas. Vieglāka šasija, PureTech un BlueHDi dzinēji un EAT8 automātiskā pārnesumkārba nozīmē, ka jaunais krosovers PEUGEOT 3008 ir efektīvāko* krosoveru starpā savā klasē.

*Saskaņā ar ES apstiprinājumu