VISI MODEĻI

3008 krosoveris

3008

PEUGEOT 3008

Krosovers PEUGEOT 3008: iedvesmots krosovers, kas piedāvā pastiprinātu pieredzi un atjautīgas tehnoloģijas

PEUGEOT 3008 KATALOGS                   PEUGEOT 3008 AKSESUĀRI

GT-Line NO NOLIKTAVAS

PEUGEOT 3008 GT-Line AT8
Piedāvājums: 1.99 % + 6 mēnešu euribor likme (piemēram, cena eur 29 900,00, pirmā iemaksa: 10%, periods: 60 mēneši, atlikusī vērtība: 40%, nobraukuma ierobežojums 80 000 km, komisija: 1,5 %.) Minētajam piemēram ir informatīva nozīme, katra klienta situācija tiks izvērtēta individuāli.ikmēneša maksājums šajā gadījumā ir eur 282,06. Līzinga piedāvājums sadarbībā ar Swedbank līzings.

IEDVESMOTS STILS

Iemīlieties spēcīgajā jaunā krosovera PEUGEOT 3008 priekšējā daļā ar rūtaino hroma radiatora režģi un pilno LED priekšējiem lukturiem, kas pastiprina eleganto, kaķisko izskatu. Atklājiet automašīnas plūdenās un dinamiskās līnijas, ko vēl vairāk izceļ hroma spārnu ieliktņi. Apveltīts ar unikālu un asu dizainu, jaunais krosovers PEUGEOT 3008 ir vēl pārsteidzošāks ar savu melno “Black Diamond” jumtu un spīdīgi melno aizmugures paneli, kurā iestrādātas LED dienasgaitas gaismas, atgādinot trīs nagu pēdas.

UZLABOTA PIEREDZE

Autovadītājiem vēl nekad nav bijusi tik skaista telpa viņu piedzīvojumiem. Ar savu iespaidīgo jauno PEUGEOT i-Cockpit® vadības kabīni, jaunais krosovers PEUGEOT 3008 Jūs aicina atklāt 100 % digitālu pasauli. 8” kapacitatīvs ekrāns, konfigurējams un pielāgojams “head-up” digitāls displejs acu augstumā, kompakta stūre ar iebūvētiem slēdžiem un elektroniskā automātiskā transmisijas kontroles sistēma ir ideāla kombinācija, lai uzlabotu Jūsu braukšanas pieredzi.

INOVATĪVA TEHNOLOĢIJA

Mums ir jāizpēta pasaule, bet tā ir arī jāciena, izmantojot ekoloģiski efektīvas tehnoloģijas. Vieglāka šasija, PureTech un BlueHDi dzinēji un EAT8 automātiskā pārnesumkārba nozīmē, ka jaunais krosovers PEUGEOT 3008 ir efektīvāko* krosoveru starpā savā klasē.

*Saskaņā ar ES apstiprinājumu