VISI MODEĻI

Partner

PEUGEOT Jaunais Partner

Ar vairāk nekā 20 gadus profesionāļu veiktiem testiem un tirgus parauga līmeņa kvalitāti jaunā PEUGEOT Partner paaudze piedāvā zīmola pašreizējo hečbeku cienīgu komforta un pakalpojumu līmeni.

PARTNER IEBALSOTS PAR STARPTAUTISKO 2019. GADA FURGONU

Jaunais PEUGEOT PARTNER tika ievēlēts par Starptautisko 2019. Gada furgonu trešdien, 19. septembrī Hanoverē. Ar šo balvu apbalvo PEUGEOT komandas nodošanos projektam, kas ir zīmola attīstības stratēģijas centrā.

Šī prestižā balva tiek pasniegta pat pirms jaunā PEUGEOT PARTNER laišanas klajā, kas gaidāma pēc dažām nedēļām. Jaunais PEUGEOT PARTNER ir piektais PEUGEOT furgons, kas ieguvis Gada furgona balvu, kopš apbalvojuma izveides 1992. gadā.

Jaunais PEUGEOT PARTNER pastiprina vēlmi uzņemties un paveikt neiespējamo.

Balva „Starptautiskais Gada furgons“* pastāv kopš 1992. gada. Žūriju veido 25 Eiropas žurnālistu un neatkarīgu žurnālu izdevēju panelis, kuru specialitāte ir vieglie kravas automobiļi (LCV).

IZVĒLIETIES JAUNO PARTNERI ATBILSTOŠI SAVĀM VAJADZĪBĀM

Katrai uzņēmējdarbības nozarei ir savas īpašās vajadzības. Lai atbilstu īpašu klientu – neatkarīgu strādnieku vai autoparka vadītāju – vajadzībām, jaunais PEUGEOT Partner ir pieejams vairākās, jūsu prasībām pielāgotās versijās.

JAUNAIS PEUGEOT PARTNER VISAPTVEROŠS DIAPAZONS

PARTNER CENAS             PARTNER TEAM CENAS

PEUGEOT i-Cockpit®

partner

Standartaprīkojumā izmantojiet PEUGEOT i-Cockpit® sniegtās priekšrocības, ko iedvesmojusi zīmola hečbeku un krosoveru līnija: moderns dizains, kas apvieno mēraparātu paneli acu augstumā, kompaktu stūri ar integrētām vadības ierīcēm un lielu 8’’ kapacitatīvo skārienekrānu, kas jums piedāvā lielisku vadāmību un īstu baudu ar kravas automašīnu segmentā nepieredzētu vadītāja pozīcijas ergonomiju. Izbaudiet kravas automašīnu segmentā vēl nepieredzēta komforta sniegtās priekšrocības, lai padarītu jauno PEUGEOT Partner modeli par jūsu biroja pagarinājumu.
Beidzot veiciet savas telefona sarunas tā nosaukuma cienīgā komfortā, izmantojot BUSINESS aprīkojuma līmenim raksturīgo akustisko apstrādi, vienlaikus ļaujot jūsu viedtālrunim veikt uzlādi ar indukciju. Ar Multi-Flex vienlaidu sēdekli uzņemiet līdz pat 3 personām vai izvēlieties vai nu lietderīgo garumu, nolokot tā atzveltni, vai lietderīgo tilpumu, paceļot tā sēdekli. Izmantojiet tā grozāmo plauktu rakstīšanai, lai novietotu savu datoru, vienlaikus veicot tā uzlādi pie 230 voltu ligzdas

TEHNOLOĢIJA UN DROŠĪBA

SAVIENOJAMIBA

partner

Padariet savu ceļu vienkāršāku, izmantojot tādas jaunākās paaudzes autovadīšanas palīgsistēmas kā savienoto 3D navigāciju ar balss atpazīšanas funkciju un brauciet mierīgi ar sistēmu „PEUGEOT Connect SOS & Assistance“. Lai papildinātu jūsu komfortu, atrodoties automašīnā, jūsu viedtālrunis pieslēdzas 8” kapacitatīvajam skārienekrānam, izmantojot funkciju Mirror Screen Triple Play(1), kamēr notiek tā uzlāde ar indukciju.

JAUNĀ PEUGEOT PARTNER PĀRVEIDOJUMI

PARTNER

Klāsts atbilstoši ikviena vajadzībām

Pilns komerciālo pārveidojumu spektrs ar daudzām izturīgām un funkcionālām iespējām ir pieejams pie mūsu virsbūves pārveidošanas sadarbības partneriem.

Labi izstrādātā pārveidojumu bāze ļauj mūsu sadarbības partneriem pielāgot automobiļus tā, lai tie atbilstu mūsu arvien specifiskākā klientu loka vajadzībām.

Neatkarīgi no tā, vai esat santehniķis, florists, ēdināšanas uzņēmuma pārstāvis, jaunais PEUGEOT PARTNER piedāvā atbilstīgu risinājumu ikvienai profesijai.