VISI MODEĻI

5008 krosoveris

5008

PEUGEOT 5008

PEUGEOT 5008 KATALOGS                   PEUGEOT 5008 AKSESUĀRI

Krosovers PEUGEOT 5008: jaunas dimensijas izgudrošana

 

JAUNAS DIMENSIJAS KROSOVERS

Jaunā krosovera Peugeot 5008 spēcīgais un elegantais dizains atstāj tūlītēju iespaidu. Tā stilīgais siluets, melnās krāsas “Black Diamond” jumts (paskaidre: kā izvēles iespēja vai nav pieejams atkarībā no modeļa) un režģis ar hroma apmalēm veido elegantu plašu un bagātīgu izmēru dizainu.
Neatkarīgi no tā, vai braucat viens vai kopā ar pasažieriem, Jūsu braukšanas pieredze tiek pacelta jaunā līmenī, sēžot 7 vietīgajā (paskaidre: kā izvēles iespēja vai nav pieejams atkarībā no modeļa) krosoverā Peugeot 5008. Izbaudiet skaistu, dabisku gaismu, kas ieplūst no panorāmas tipa jumta lūkas (paskaidre: kā izvēles iespēja vai nav pieejams atkarībā no modeļa) greznā vidē. Un atklājiet nepārspējamu stabilitātes un akustiskā komforta līmeni un veiktspēju.

UZLABOTA BRAUKŠANAS PIEREDZE

Atmodiniet savas sajūtas, atrodoties jaunajā Peugeot i-Cockpit® kabīnē un tās augsto tehnoloģiju vidē. 100 % digitāls un pielāgojams “head-up” displejs, 8” skārienekrāns (paskaidre: sākot no “Active” apdares līmeņa), jaunā kompaktā stūre, kas aprīkota ar iebūvētām vadības ierīcēm, un elektroniskā automātiskā transmisijas impulsa vadības sistēma (paskaidre: atkarībā no modeļa) – tas viss piedāvā unikālu autovadīšanas pieredzi.
Ar saviem trim atsevišķajiem sēdekļiem un trešo rindu ar diviem sēdekļiem, kurus var nolocīt un izņemt (paskaidre: Kā izvēles iespēja vai standarta aprīkojumā atkarībā no valsts), konfigurējiet savu jauno krosoveru 5008 tieši tā, kā vēlaties, lai nodrošinātu saviem pasažieriem komfortablu braucienu. Un lai gūtu maksimālu pieredzi braucot, pielāgojiet salona noskaņu, izmantojot “Peugeot i-Cockpit® Amplify” sistēmu, un izbaudiet augstākās klases Focal® Hi-Fi sistēmu (paskaidre: kā izvēles iespēja).

PAPLAŠINIET SAVUS APVĀRŠŅUS

PAPLAŠINIET SAVUS APVĀRŠŅUS

Konfigurējiet savu modulāro krosoveru tieši tā, kā vēlaties, un izbaudiet plašo bagāžas nodalījumu. Nobrauciet dažas papildu jūdzes ar unikālo “e-Bike” (paskaidre: pieejams kā papildpiederums: salokāms Peugeot velosipēds ar elektropiedziņu) un “e-Kick” (paskaidre: Pieejams kā papildpiederums: salokāms Peugeot un Micro radīts motorollers ar elektropiedziņu) mobilitātes risinājumiem, izmantojot atjautīgo uzlādes staciju “DockStation” (paskaidre: “DockStation” uzlādes ierīce ir pieejama papildpiederumu klāstā un uzglabā, nodrošina un uzlādē “e-Bike” vai “e-Kick” akumulatora baterijas braucot).

ATBILDĪGS BAUDĪJUMS

Šasija, virsbūve un aprīkojums ir modernizēts tā, lai nodrošinātu Jums ievērojamas jauna veida mobilitātes iespējas. Apvienojumā ar augstas veiktspējas PureTech un BlueHDi dzinējiem (paskaidre: patēriņš pilsētā: 4,5-7,8 l/100 km – CO2 izmešu daudzums: 116-177 g/km; patēriņš ārpus pilsētas: 3,8-5,3 l/100 km – CO2 izmešu daudzums: 99-121 g/km; patēriņš kombinētā režīmā: 4,0-6,1 l/100 km – CO2 izmešu daudzums: 105-140 g/km) un jauno EAT8 automātisko pārnesumkārbu, Peugeot paziņo par to, ka ir sācies jauns laikmets augstas veiktspējas krosoveru pasaulē.

FOTOATTĒLI UN VIDEOKLIPI