VISI MODEĻI

208

Jaunais PEUGEOT 208 apliecina savu jauneklību ar savu atšķirīgo, sportisko siluetu. Tā salons atklāj unikālu PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Visbeidzot – šis pilsētas auto sniedz jums izvēles iespējas starp benzīna, dīzeļa vai elektromotoru.

PEUGEOT 208 KATALOGS             PEUGEOT 208 AKSESUĀRI

NEATVAIRĀMS DIZAINS

ATLĒTISKS UN SENSUĀLS DIZAINS
Jaunajam PEUGEOT 208 ir spēcīga personība, kas atklājas no pirmā acu uzmetiena. Tā zemais siluets, garais motora pārsegs un jutekliskās līnijas atklāj tā sportisko pavedēja garu. Ar savu spilgto un oriģinālo virsbūves krāsu jaunais 208 ir patiešām pamanāms! Tā drosmīgo raksturu uzsver Black Diamond jumts, mirdzoši melnas riteņu arkas, spīdīgas logu apmales un dimanta diski ar ielaidumiem.
DROSME & NEKAUNĪBA
Jaunā PEUGEOT 208 izteiksmīgā priekšdaļa ietver lielu hromētu radiatora resti un modernu un dzēlīgu izskatu, ko uzsver Full LED priekšējie lukturi ar 3 nagiem un pastāvīgu apgaismojumu DRL ar LED. Īpaši veidoto aizmugurējo daļu ar spīdīgu melnu apmali akcentē 3 nagu Full LED gaismas, kas iedegtas dienā un naktī.

VADĪTĀJA VIETA


jaunais 208

LĒCIENS NĀKAMO PAAUDŽU TEHNOLOĢIJĀ
Salonā atklājiet jaunākās paaudzes PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Izbaudiet ātru un intuitīvu braukšanu ar kompakto stūri un uz tās rata iebūvēto vadību, konfigurējamo 3D digitālo mērinstrumentu panelii, lielo 10 collu HD skārienekrānu un 7 klavieru veida taustiņu ‘Toggles switches’. Visbeidzot – personalizējiet savu salona vidi ar 8 krāsu LED RGB vēl mūsdienīgākai lietošanai.

DZINĒJI, KAS SNIEDZ LIELĀKU BRĪVĪBU
Iepazīstiet patīkamāku braukšanas pieredzi. Ar inovatīvajiem dīzeļdzinējiem un benzīna dzinējiem un jauno 8 pakāpju automātisko pārnesumkārbu EAT8 jaunais minivens PEUGEOT Rifter izceļas ar savu sniegumu kopā ar reālos lietošanas apstākļos pamatotu patēriņu.

UZLABOTA SAVIENOJAMĪBA
· Ļaujiet jūs vadīt ar TomTom® Traffic savienotajai navigācijai un izmantojiet Mirror Screen Triple Play funkciju, lai izbaudītu savas iecienītākās lietotnes.
· ADML PROXIMITY papildus brīvroku iedarbināšanas funkcijām piedāvā automātisku durvju atslēgšanu, tuvojoties savam jaunajam PEUGEOT 208, kā arī automātisku automašīnas bloķēšanu, no tās attālinoties, ko apstiprina skaņas signāls. Vairs nav nepieciešams ar atslēgu tuvumā pieskarties durvju rokturiem, lai jūsu 208 aizslēgtos!
· Esiet vienmēr savienoti ar savu e-208, pateicoties MyPeugeot aplikācijai: Esiet pastāvīgi informēti par uzlādes līmeni, atlikušo akumulatora darbības laiku, atlikušo lādēšanas laiku…

CEĻĀ UZ DAĻĒJI AUTONOMU BRAUKŠANU
Ar jauno pilsētas auto PEUGEOT 208 jūsu rīcībā ir daudz saprātīgu un ļoti pārliecinošu palīgu. Jūs pavadīs tādi braukšanas palīgsistēmas kā PEUGEOT Drive Assist:
· sekojiet savai trajektorijai, izvēloties pozīciju uz ceļa,
· ceļazīmju atpazīšana,
· ātruma un drošības attāluma regulēšana
un manevrēšanas palīgsistēmas jūsu atbalstam, piemēram, Full Park Assist, kas automātiski novieto automašīnu stāvvietā.

jaunais 208

DZINĒJI

PIEDZĪVO JAUDAS IZVĒLI
Jauna modulējama un efektīva platforma
Jaunais pilsētas auto 208 ir aprīkots ar jaunu moduļu un vairāku enerģiju CMP/eCMP platformu, kas dod jums iespēju bez kompromisa izvēlēties starp iekšdedzes (benzīnu/dīzeļdegvielu) vai elektrisko dzinēju.
Jūs varēsiet izmantot izcila līmeņa sniegumus un pakalpojumus: lieliska noturība uz ceļa, optimizēta masa, manevrētspēja, akustiskais un termiskais komforts ir viss, kas ļauj jums izbaudīt patīkamu braukšanu.

IEKŠDEDZES DZINĒJI
Izbaudiet intensīvas braukšanas sajūtas ar jaunākajiem un efektīvākajiem pēdējās paaudzes €6 benzīna un dīzeļdzinējiem:
· PureTech
· BlueHDi
Ekonomiski izdevīgāki, pateicoties optimizētajam degvielas patēriņam, turklāt šie dzinēji ir aprīkoti ar Stop & Start sistēmu.
ELEKTRISKAIS DZINĒJS
zbaudiet skaistas un spēcīgas sajūtas uz ceļa klusā kokonā un komfortā, pateicoties:
· Elektromotora jaudai līdz 100 kW (136 zs)
· Tūlītējai reaģēšanai, pateicoties 260 Nm griezes momentam
· Autonomija līdz 340 km WLTP/līdz 450 km NEDC

FOTOATTĒLU GALERIJA