VISI MODEĻI

2008

Iepazīstieties ar jauno PEUGEOT 2008, kompakto un daudzpusīgo krosoveru ar aizraujošu dizainu, kas piedāvā paplašinātu autovadīšanas pieredzi ar inovatīvo PEUGEOT i-Cockpit® 3D, augstākā līmeņa tehnoloģijām un jaudīgu un efektīvu iekšdedzes un elektrodzinēju izvēli.

DIZAINS

Ar vienlaikus robusto un plūdeno siluetu un krāšņajiem gabarītiem jaunais krosovers PEUGEOT 2008 ļauj nojaust efektīvo un kontrolēto jaudu. Tā izteiksmīgā priekšējā daļa, horizontālais motora pārsegs un paaugstinātais klīrenss parādās zem nospriegotajām līnijām un pielāgoti konstrukcijai skulpturāli veidotajiem atlokiem. Aizmugurējā daļā spoileris, spīdīgi melnā josla un hromētās caurules(1) pastiprina tā sportisko iespaidu un noteikto raksturu.

IZCILĪBA IKKATRĀ SĪKUMĀ
Katra detaļa ir precīzi un rūpīgi izstrādāta, lai nodrošinātu eleganci un funkcionalitāti.
Raksturīgais apgaismojums parāda tā mūsdienīgumu un tehnoloģisko izcilību, izmantojot Full LED priekšējos lukturus ar trīs nagu formu un zīmola identitātes aizmugurējās LED gaismas.
PALIELINIET IESPĒJAS
Būdams aprīkots ar lielu, pārveidojamu bagāžas nodalījumu(1) un nolokāmu aizmugurējo sēdekli, jaunais krosovers PEUGEOT 2008 piedāvā lielu un funkcionālu kravas tilpumu.
Bagāžas nodalījuma tilpums virs paklāja ir tāds pats arī elektriskajai versijai.

VADĪTĀJA VIETA

jaunais 2008

PAPLAŠINĀTA PIEREDZE
Bagātiniet savu pieredzi ar jauno PEUGEOT i-Cockpit® 3D vadītāja vietu, kas apveltīta ar intuitīvu ergonomiju, kompaktu stūri, kapacitatīvo 10’’HD skārienekrānu konfigurējamu 3D mēraparātu paneli. Būdama aprīkota ar tādām savienotajām tehnoloģijām kā navigācija ar TomTom® Traffic, Mirror Screen un bezvadu uzlādes funkciju, automašīna ietver arī brīvroku iedarbināšanas funkciju un durvju atslēgšanas un aizslēgšanas funkciju ar atslēgu kabatā, vienkārši pietuvojoties vai attālinoties no automašīnas.
AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SĒDEKĻA KOMFORTS
Sēdekļi var būt pārvilkti ar tādiem izciliem materiāliem kā Alcantara® vai āda.
Priekšējā daļā sēdekļi var būt apsildāmi un vadītāja sēdeklis var būt ar masāžas funkciju un elektriski regulējams.

JUMTA LŪKA UN HI-FI FOCAL® APSKAŅOŠANA
Komforts un telpa arī ir maksimāli papildināti ar ietilpību aizmugurējā daļā, neaizmirstot jumta lūkas spoilera piedāvāto gaismu un Hi-Fi Focal® apskaņošanas kvalitāti.

DZINĒJI
EXCITING CHOICE*

Ļaujiet savām vēlmēm brīvu vaļu un piedāvājiet sev brīvu izvēli.
– Ar elektrisko versiju pārliecinieties, vai braucat saskaņā ar savām vēlmēm, tai skaitā arī ierobežotas satiksmes zonās. Jaunais krosovers PEUGEOT e-2008, kas ir gan ļoti daudzpusīgs, gan vadāms un kompakts pilsētā, vienlaikus būdams spēcīgs un drošs uz ceļa, ir aprīkots ar 100 kW (136 zs) elektromotoru.
– Iekšdedzes dzinēja versijām ir pieejama plaša jaudīgu un efektīvu Euro 6 dzinēju izvēle, kas aprīkoti ar Stop&Start funkciju: BlueHDi dīzeļdzinēji un PureTech benzīna dzinēji, kuru starpā ir arī 155 zirgspēku PureTech dzinējs sportiskākai autovadīšanai.
Vēl vairāk elastības un reaģētspējas iegūstiet ar automātisko pārnesumkārbu EAT8 un tās ‘Quickshift’ tehnoloģiju.
* Exciting Choice: aizraujoša izvēle

TEHNOLOĢIJAS
FUTURE-PROOF SUV*

PAPLAŠINIET SAVU DARBĪBAS LAUKU.
Izaiciniet ceļus un uzdrošinieties iemīt jaunas takas.
Jūs varat pielāgot sava jaunā krosovera PEUGEOT 2008 saķeres spējas ceļa apstākļiem, atlasot kādu no Advanced Grip Control(1) piedāvātajiem 3 režīmiem: smiltis, dubļi vai sniegs.
Jūs varat arī regulēt jūsu krosovera ātrumu stāvās nogāzēs, izmantojot funkciju ‘Hill Assist Descent Control’(2).
*Future-Proof SUV: rītdienas krosovers
NOVĒRTĒJIET DAĻĒJI AUTONOMU AUTOVADĪŠANU
Jaunais kompaktais krosovers PEUGEOT 2008 ir aprīkots ar tādām zīmola jaunākās paaudzes tehnoloģijām kā PEUGEOT Drive Assist Plus (1), kas nodrošina autovadīšanu daļēji autonomā veidā. Ar sistēmu pozicionēšanai satiksmes joslā(2) un adaptīvo kruīza kontroli ar Stop & Go(3) funkciju ir iespējams automātiski pielāgot automašīnas ātrumu priekšā braucošajai automašīnai, saglabājot drošu atstatumu.

FOTOATTĒLU GALERIJA

DEGVIELAS PATĒRIŅŠ UN CO2 IZMEŠI

· WLTP vērtības(1): notiek datu apstiprināšana

(1) Norādītās degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir saskaņā ar WLTP apstiprinājumu (ES Regula 2017/948). No 2018. gada 1. septembra jaunie automobiļi tiek saņemti, pamatojoties uz globāli saskaņoto vieglo transportlīdzekļu testa procedūru (WLTP), kas ir jaunā testa procedūra ar reālākiem rādītājiem, lai izmērītu degvielas patēriņu un CO₂ izmešu daudzumu. Šī WLTP procedūra pilnībā aizstāj Eiropas jauno braukšanas ciklu (NEDC), kas ir iepriekš izmantotā testa procedūra. Tā kā testa apstākļi ir reālāki, degvielas patēriņš un CO₂ izmeši, kas mērīti saskaņā ar WLTP, daudzos gadījumos ir augstāki, nekā mērot saskaņā ar NEDC procedūru. Degvielas patēriņa un CO₂ izmešu vērtības var atšķirties atkarībā no īpašā aprīkojuma, izvēles iespējām un riepu veida. Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, vērsieties savā pārdošanas pārstāvniecībā. Papildu informācija jūsu valsts PEUGEOT interneta vietnē.

• NEDC vērtības(2): notiek datu apstiprināšana

(2) Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir noteiktas, pamatojoties uz jauno WLTP noteikumu (ES Regula 2017/948), un iegūtās vērtības tika pārvērstas NEDC rādītājos, lai nodrošinātu salīdzināmību ar citiem transportlīdzekļiem. Lai iegūtu plašāku informāciju, lūdzu, vērsieties savā pārdošanas pārstāvniecībā. Vērtības īpaši neietver lietošanas apstākļus, braukšanas stilu, aprīkojumu vai izvēles aprīkojumu un var atšķirties atkarībā no riepu veida.