508

Ērts un elastīgs Peugeot līzings

Tagad jums nevajag tērēt laiku, lai apmeklētu dažādas finanšu iestādes, jo par piemērotu finansiālu risinājumu un līzinga noformēšanu parūpēsies Peugeot dīleris. Izmantojiet Peugeot līzinga pakalpojumus, iegādājoties jaunu vai lietotu Peugeot automašīnu.
Peugeot līzinga priekšrocības:

 • elastīgi nosacījumi un ātra atbilde;
 • līzinga noformēšana pie Peugeot dīlera;
 • līzinga noformēšana pie Peugeot dīlera;
 • dažādi izdevīgi piedāvājumi no Peugeot partneriem;

Uzticiet sava finansēšanu Peugeot Līzings

Kapitalirent
Kapitalirent
Finanšu līzings – Ja, līzinga periodam beidzoties, jūs vēlaties kļūt par automašīnas īpašnieku, jums būs piemērots finanšu līzings. Līzinga perioda laikā ar ikmēneša maksājumiem jūs samaksāsiet līzinga devējam visu automašīnas vērtību kopā ar procentiem. Līzinga periodam beidzoties, korekti nomaksājot visu nepieciešamo summu, jūs saņemsiet automašīnu savā īpašumā. Parasti ikmēneša maksājumu summas finanšu līzinga gadījumā ir nedaudz augstākas par operatīvo līzingu.
Operatīvais līzings – Operatīvais līzings būs piemērots, ja neplānojat kļūt par automašīnas īpašnieku, bet gan, beidzoties līzinga periodam, vēlaties iegādāties līzingā nākamo automašīnu. Tādā gadījumā līzinga devējs iegādājas automašīnu uz sava vārda un nodod jums to nomā uz noteiktu laiku. Jūs veicat ikmēneša maksājumus, bet, līzinga periodam beidzoties, varat atdot automašīnu atpakaļ. Jums ir arī iespēja izpirkt automašīnu par atlikuma vērtību. Ir jāpievērš uzmanība tam, ka atpakaļ atdodamajai automašīnai ir jābūt labā stāvoklī un jāatbilst noteiktajām prasībām.
Operatīvā līzinga gadījumā var būt spēkā nobraukuma ierobežojums – tas nozīmē, ka automašīnas nobraukums, beidzoties līzinga periodam, nevar vairs tikt nofiksēts līgumā.

Līzinga pieteikums Prasības iesniedzot pieteikumu

Privātpersonai
Jūs esat pilngadīgs Latvijas Republikas pilsonis vai arī jums ir ilgtermiņa uzturēšanās atļauja.
Jums ir stabila darba vieta, un darba stāžs ir ne mazāks par 6 mēnešiem
Ar jūsu ienākumiem pietiek, lai nosegtu esošās kredītsaistības un ikdienas vajadzības. Par pastāvīgu ienākumu mēs uzskatām darba algu un citus apstiprināmus regulāros ienākumus (īres maksa, nomas maksa, dotācija, stipendija utt.) Visu kredīta un līzinga maksājumu summa var veidot no 30 % līdz 50 % no jūsu neto ienākuma. Likme ir atkarīga no ienākumu lieluma un apgādājamo skaita.
Pieteikties līzingam jūs varat kopā ar laulāto vai dzīvesdraugu(-dzeni), kurš(-a) būs galvotājs(-a) par līzinga saistību izpildi. Tādā gadījumā mēs ņemam vērā abu ienākumus.

Juridiskās personas

 • Pieteikums elektroniskā veidā vai papīra veidā
 • Pārbaudīts gada pārskats par iepriekšējo saimniecisko gadu
 • Bilance un peļņas vai zaudējumu pārskats, kas nav vecāks par 120 dienām
 • Aizpildīta lapa ar galvotāja personīgajiem datiem. Ja piesakāties līzingam kopā ar galvotāju
 • Transportlīdzekļa pārdošanas piedāvājums
 • Transportlīdzekļa novērtējuma akts un transportlīdzekļa apliecības kopija

Tipveida piemērs par kredīta izmaksu koeficientu

Automašīnas līzinga sākotnējais kredīta izmaksu koeficients veido 3,77 % gadā pie turpmāk minētajiem, ilustratīva rakstura noteikumiem:

 • automašīnas cena kopā ar apgrozījuma nodokli – 15 000 EUR;
 • iemaksa – 1 500 EUR (10 % no automašīnas cenas);
 • atlikuma vērtība – 25 % no automašīnas cenas;
 • kredīta izmantojamā summa kopā ar apgrozījuma nodokli – 13 500 EUR;

procentu likme – 3,00 % gadā no kredīta atlikuma (procentu likmi veido 6 mēnešu Euribor + rezerve 3,00 %; uz 2016. gada 10. martu 6 mēnešu Euribor veidoja – 0,1410 % (negatīva Euribor vērtība, aprēķinot procentus, tiek pielīdzināta nullei); līgumā fiksēta Euribor likme var mainīties ik pēc 6 mēnešiem, rezerve ir fiksēta līdz līguma beigām);
atmaksa jāveic 5 gadu laikā ar 60 ikmēneša maksājumiem, kas pirmajos sešos mēnešos veido 184,67 EUR;
maksa par līguma slēgšanu – 225 EUR, tiek samaksāti, noslēdzot līgumu.
Kopējā klienta apmaksājamā summa ir 16 602,55 EUR.

Līzinga darbības perioda laikā automašīnai ir jābūt noformētām KASKO un OCTA apdrošināšanai. Veicot izdevumu koeficienta aprēķinu, netiek ņemti vērā: iespējamie izdevumi par īpašuma reģistrāciju, valsts nodevas, maksa par novērtējuma aktu, kā arī ikgadējo iemaksu lielums par satiksmes apdrošināšanu un KASKO apdrošināšanu.